Navigatie overslaan
Stichting M-Pact Enschede Home
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
COC Twente-Achterhoek

COC Twente-Achterhoek

Non-profit

We organiseren diverse acties en activiteiten, bieden kwetsbare groepen de gelegenheid elkaar te ontmoeten, geven voorlichting op middelbare scholen, bieden een luisterend oor en trainen professionals ...

Sociale rechtvaardigheidBuurt & omgeving
Activiteiten
Foto's

Contact

  • Roomweg 165H, 7523 BM Enschede, Nederland
  • [email protected]
  • 053-4323304

Stichting M-Pact Enschede

  • Over M-Pact
  • Voor organisaties
  • Kenniscentrum
  • Huis voor Taal en Meedoen
  • Werken bij
  • Klachtenprocedure

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Word jij coördinator PR en Communicatie?

Word jij coördinator PR en Communicatie?

Praktische informatie

Vacature • Langdurig

4+ uur/week
Stationsplein 33 7511 JD Enschede
1 plaats over

Contactpersoon

COC Twente-Achterhoek

COC Twente-Achterhoek

#21620
Scan me of ga naar www.m-pact.nl/o/COC-Twente-Achterhoek/activiteiten/Word-jij-coordinator-PR-en-Communicatie/21620 om je aan te melden

De coördinator stemt met de vrijwilligers van de werkgroep de diverse PR activiteiten af.

Deze coördinator begeleidt en coacht de leden van de werkgroep, die verantwoordelijk is voor de PR en Communicatie van de vereniging. De vrijwilligers zorgen voor de website, periodieke nieuwsbrieven, flyers en dergelijke. Het COC Twente-Achterhoek, is de regionale belangenorganisatie voor homo's, lesbiennes, biseksuelen, transgenders en interseksuelen (lhbti-'ers). Ook anno nu vraagt de sociale acceptatie van deze burgers om aandacht en onderhoud. We organiseren diverse acties en activiteiten, bieden kwetsbare groepen de gelegenheid elkaar te ontmoeten, geven voorlichting op middelbare scholen, bieden een luisterend oor en trainen professionals onder meer in zorg, welzijn. Om deze groei door te kunnen zetten, zijn we op zoek naar nieuwe vrijwilligers.

Opleidingsvereiste

WO, HBO, MBO, VWO, HAVO

Dit krijg je ervoor terug

Bijdragen aan een maatschappelijk goed doel. Zeer diverse contacten. Competentieontwikkeling. Gezelligheid.

Gerelateerd aan

Sociale rechtvaardigheid
Buurt & omgeving

Hoe kom ik er?

Over COC Twente-Achterhoek

We organiseren diverse acties en activiteiten, bieden kwetsbare groepen de gelegenheid elkaar te ontmoeten, geven voorlichting op middelbare scholen, bieden een luisterend oor en trainen professionals onder meer in zorg, welzijn.
Omdat niemand in één hokje past, doet het COC dat voor de volle breedte van onze gemeenschap: jong, oud, allochtoon, autochtoon, atheïst of religieus, leer of lipstick, met of zonder kinderwens, doof, horend, hoog of laagopgeleid.


Bekijk meer activiteiten van COC Twente-Achterhoek

Deze vrijwilligersvacature is verlopen Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.

Vrijwilligersvacatures die je misschien ook interessant vindt

Noodhulpteamlid (vrijwillig)

Langdurig · Flexibele uren

Flexibele locatie

Noodhulpteamlid (vrijwillig)

Ben je stressbestendig, een echte teamspeler en kun je goed improviseren? Word dan lid van het Noodhulpteam!

Geplaatst door Rode Kruis Oost-Nederland
Maatjes gezocht! Maak verschil in iemands leven!

Project (Tijdelijk) · Flexibele uren · Start vanaf 5 dec 2025

Flexibele locatie

Maatjes gezocht! Maak verschil in iemands leven!

Onder de cliënten van Mediant is een grote groep die weinig/geen sociale contacten hebben. Wil jij voor hun het verschil maken? Lees dan snel verder!

Geplaatst door Mediant Hoor 'ns
Coördinator Vrijwilligersmanagement  Rode Kruis (vrijwillig)

Langdurig · Flexibele uren

Flexibele locatie

Coördinator Vrijwilligersmanagement Rode Kruis (vrijwillig)

Je verzorgt intake-, voortgangs- en exitgesprekken. Je helpt mee bij de werving en selectie van nieuwe vrijwilligers en je begeleidt hen.

Geplaatst door Rode Kruis Oost-Nederland
Eerstehulpverlener (vrijwillig)

Langdurig · Flexibele uren

Flexibele locatie

Eerstehulpverlener (vrijwillig)

Jij komt in actie als iemand direct hulp nodig heeft. Wil jij eerste hulp verlenen? Ben jij sociaal, stressbestendig en kun jij je hoofd koel houden?

Geplaatst door Rode Kruis Oost-Nederland
Gastdocent voor het basisonderwijs (vrijwillig)

Langdurig · Flexibele uren

Flexibele locatie

Gastdocent voor het basisonderwijs (vrijwillig)

Jij helpt kinderen weerbaarder en hulpvaardiger te worden

Geplaatst door Rode Kruis Oost-Nederland
Buurtbemiddelaar

Langdurig · Flexibele uren

Flexibele locatie

Buurtbemiddelaar

Burenruzie: “De buurvrouw wordt iedere dag uitgescholden door haar buurman en vraagt zich af: was het nou zo erg om te vragen of de muziek zachter mag?”

Geplaatst door Buurtbemiddeling Enschede

Praktische informatie

Vacature • Langdurig

4+ uur/week
Stationsplein 33 7511 JD Enschede
1 plaats over

Contactpersoon

COC Twente-Achterhoek