Inschrijven

Bestuur

M-Pact is een stichting met een toezichthoudend bestuur

Jan Westendorp 
Voorzitter

Simon ten Feld 
Vice-voorzitter

Patrick Snijders
Penningmeester

Sigrid Binksma
Bestuurslid

Helga Dichte
Bestuurslid

MANAGEMENT

Lily Hartmans
Sociaal Ondernemer
M-Pact 
Volksuniversiteit Enschede

lily.hartmans@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

PROJECTLEIDERS

Sonja Muckenheim
M-Pact Vrijwilligers
Projectleider Matching

Sonja.Muckenheim@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Lees meer over Sonja

Astrid Beltman
M-Pact Educatie
Volksuniversiteit Enschede
Projectleider Educatie & Participatie

astrid.beltman@m-pact.nl
Maatjes@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Khadija Amrani
M-Pact Vrijwilligers
Projectleider Asiel & Integratie

Khadija.Amrani@m-pact.nl
doemee@m-pact.nl
Tel: 053-3032819

Hacer Bircan-Öcal
M-Pact Educatie
Volksuniversiteit Enschede
Projectleider Educatie & Participatie

hacer.bircan@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Herman Boomkamp
M-Pact Vrijwilligers
Projectleider ICT & Matching

herman.boomkamp@m-pact.nl
Tel: 053-4323304 | 06-18674100

Lotte Sleebos
M-Pact Vrijwilligers
Projectleider 'Meedoen & Leren'
'Noaberhuus' Glanerbrug

lotte.sleebos@m-pact.nl
Tel: 06-46234941

Vrijwilligers coördinatoren

Béatrice Ungerer - Magis
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilligers coördinator

beatrice.ungerer@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Lindsay Tukkers
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilligers coördinator centrum

lindsay.tukkers@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Willy Oomen
M-Pact Vrijwilligers
Coördinator Zorgvrijwilligers

willy.oomen@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Nelleke ter Pas
M-Pact Vrijwilligers
Coördinator Zorgvrijwilligers

nelleke.terpas@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

matchondersteuning

Martha Isik
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger Matchassistent

martha.isik@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Marlies Brand
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger Matchassistent

marlies.brand@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Tom Schenk
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger Matchassistent

tom.schenk@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Gerda Hofste
M-Pact Educatie
Volksuniversiteit Enschede

Vrijwilliger Job Coach
“Doe mee in Enschede”

gerda.hofste@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Stagiaires

Jasmin Dubbink
M-Pact Educatie
Stagiaire

jasmin.dubbink@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Firas Polak
M-Pact Vrijwilligers
Stagiaire HRM

Tel: 053 - 4323304

PR & Communicatie

Amber Brejaart
M-Pact 
Office Support
PR & Communicatie

Amber.Brejaart@m-pact.nl
Communicatie@m-pact.nl
Tel: 053-3032810 (ma t/m do)

Jorgos Even
M-Pact 
Volksuniversiteit Enschede
PR & Communicatie

jorgos.even@m-pact.nl
communicatie@m-pact.nl
Tel: 053 - 3032805 (ma, di, do)

Bahador Fatemi
M-Pact
Vrijwilliger ondersteuning PR & Communicatie
(Beeld & Geluid)

communicatie@m-pact.nl
Tel: 053 - 30 32 810

Silvia Vluttert
M-Pact
Vrijwilliger ondersteuning PR & Communicatie

communicatie@m-pact.nl
Tel: 053–30 32 810

Office Support

Emma Geerdink
M-Pact Vrijwilligers & Educatie
Office Support
Di & Woe - Vrijwilligers
Do & Vr - Educatie

Emma.Geerdink@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Janet van Gemert
M-Pact Vrijwilligers & Educatie
Office Support

janet.vangemert@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Cathy Vanhove
M-Pact Vrijwilligers
Receptie locatie Boulevard 1945
Vrijwilliger Backoffice & CRM

cathy.vanhove@m-pact.nl
Backoffice@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Jaap ter Braak
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger Backoffice

Jaap.terBraak@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Iemke Hansen
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger Backoffice

iemke.hansen@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Christine Bomas
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger Backoffice

christine.bomas@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Noa Snijder
M-Pact 
Vrijwilliger project ondersteuning "EVA

noa.snijder@m-pact.nl
Tel: 053-3032812

Evelyn Althof
M-Pact Educatie
Vrijwilliger “Doe mee in Enschede

doemee@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Ahmed Raslan
M-Pact Educatie
Vrijwilliger “Doe mee in Enschede

info@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

ICT ondersteuning

Bernard Goedendorp
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger ICT

Bernard.Goedendorp@m-pact.nl
Tel: 053-3032813

MOVE Enschede

Rachelle Sleebos (L) Lisa van der Leij (R)
Projectcoördinatoren 'Move Enschede'
Op dinsdag en woensdag bij M-Pact aanwezig

Mail: enschede@stichtingmove.com
Tel: 053 - 4323304