Inschrijven

Bestuur

M-Pact is een stichting met een toezichthoudend bestuur

Patrick Snijders

Voorzitter

Simon ten Feld 
Vice-voorzitter

Helga Dichte
Bestuurslid

René Bouman
Bestuurslid

Malti Gangabisoensingh
Bestuurslid

MANAGEMENT

Lily Hartmans
Sociaal Ondernemer
M-Pact 
Volksuniversiteit Enschede

lily.hartmans@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

PROJECTLEIDERS

Sonja Muckenheim
M-Pact Vrijwilligers
Projectleider Matching

Sonja.Muckenheim@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Lees meer over Sonja

Astrid Beltman
M-Pact Educatie
Volksuniversiteit Enschede
Projectleider Educatie & Participatie

astrid.beltman@m-pact.nl
Maatjes@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Khadija Amrani
M-Pact Vrijwilligers
Projectleider Asiel & Integratie

Khadija.Amrani@m-pact.nl
doemee@m-pact.nl
Tel: 053-3032819

Hacer Bircan-Öcal
M-Pact Educatie
Volksuniversiteit Enschede
Projectleider Educatie & Participatie

hacer.bircan@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Lotte Sleebos
M-Pact Vrijwilligers
Projectleider 'Meedoen & Leren'
'Noaberhuus' Glanerbrug

lotte.sleebos@m-pact.nl
Tel: 06-46234941

Vrijwilligers coördinatoren

Lindsay Tukkers
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilligers coördinator centrum

lindsay.tukkers@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Willy Oomen
M-Pact Vrijwilligers
Coördinator Zorgvrijwilligers

willy.oomen@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Hans Pierweijer
M-Pact Vrijwilligers
Coördinator Senioren

hans.pierweijer@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

matchondersteuning

Soeredj Rosiek
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger Matchassistent

soeredj.rosiek@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Iemke Hansen
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger Matchassistent

iemke.hansen@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Hanna Ismail
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger Matchassistent

hanna.ismail@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Lori Gerritsen
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger Matchassistent

lori.gerritsen@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

PR & Communicatie

Amber Brejaart
M-Pact 
Office Support
PR & Communicatie

Amber.Brejaart@m-pact.nl
Communicatie@m-pact.nl
Tel: 053-3032810 (ma t/m do)

Jorgos Even
M-Pact 
Volksuniversiteit Enschede
PR & Communicatie

jorgos.even@m-pact.nl
communicatie@m-pact.nl
Tel: 053 - 3032805 (ma, di, do)

Bahador Fatemi
M-Pact
Vrijwilliger ondersteuning PR & Communicatie
(Beeld & Geluid)

communicatie@m-pact.nl
Tel: 053 - 30 32 810

Office Support

Emma Geerdink
M-Pact Vrijwilligers & Educatie
Office Support

Emma.Geerdink@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Janet van Gemert
M-Pact Vrijwilligers & Educatie
Office Support

janet.vangemert@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Cathy Vanhove
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger Backoffice & CRM

cathy.vanhove@m-pact.nl
Backoffice@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Jaap ter Braak
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger Backoffice

Jaap.terBraak@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Marlies Brand
M-Pact Vrijwilligers
Vrijwilliger projectondersteuner

marlies.brand@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Roel Storck
M-Pact Educatie
Vrijwilliger “Doe mee in Enschede

info@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304