Inschrijven

Bestuur

M-Pact is een stichting met een toezichthoudend bestuur

Jan Westendorp 
Voorzitter

Simon ten Feld 
Vice-voorzitter

Patrick Snijders
Penningmeester

Sigrid Binksma
Bestuurslid

Helga Dichte
Bestuurslid

MANAGEMENT

Lily Hartmans
Sociaal Ondernemer
M-Pact 
Volksuniversiteit Enschede

lily.hartmans@m-pact.nl
l.hartmans@vuenschede.nl

Tel: 053 - 4323304

PROJECTLEIDERS

Sonja Muckenheim
M-Pact Vrijwilligers
Projectleider Matching

Sonja.Muckenheim@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Lees meer over Sonja

Astrid Beltman
M-Pact Educatie
Volksuniversiteit Enschede
Projectleider Educatie & Participatie

a.beltman@vuenschede.nl
Maatjes@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Khadija Amrani
M-Pact Vrijwilligers
Projectleider Asiel & Integratie

Khadija.Amrani@m-pact.nl
doemee@m-pact.nl
Tel: 053-3032819

Hacer Bircan-Öcal
M-Pact Educatie
Volksuniversiteit Enschede
Projectleider Educatie & Participatie

h.bircan@vuenschede.nl
Tel: 053 - 4323304

Herman Boomkamp
M-Pact Vrijwilligers
Projectleider ICT & Matching

herman.boomkamp@m-pact.nl
Tel: 053-4323304 | 06-18674100

Vrijwilligers coördinatoren

Beatrice Ungerer
M-Pact Vrijwilligers
Matchcoördinator

beatrice.ungerer@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Lindsay Tukkers
M-Pact Vrijwilligers
Matchcoördinator centrum

lindsay.tukkers@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Willy Oomen
M-Pact Vrijwilligers
Coördinator Zorgvrijwilligers

Willy.Oomen@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

matchondersteuning

Martha Isik
M-Pact Vrijwilligers
Matchassistent

martha.isik@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Tom Schenk
M-Pact Vrijwilligers
Matchassistent

tom.schenk@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Marlies Brand
M-Pact Vrijwilligers
Matchassistent

marlies.brand@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Gerda Hofste
M-Pact Educatie
Volksuniversiteit Enschede

Vrijwilliger Job Coach
“Doe mee in Enschede”

gerda.hofste@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Wassef Haider
M-Pact Vrijwilligers
Matchassistent

wassef.haider@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

MOVE Enschede

Rachelle Sleebos (L) Lisa van der Leij (R)
Projectcoördinatoren 'Move Enschede'
Op dinsdag en woensdag bij M-Pact aanwezig

Mail: enschede@stichtingmove.com
Tel: 053 - 4323304


Stagiaires

Jasmin Dubbink
M-Pact Educatie
Stagiaire

jasmin.dubbink@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Firas Polak
M-Pact Vrijwilligers
Stagiaire HRM

Tel: 053 - 4323304

PR & Communicatie

Amber Brejaart
M-Pact 
Office Support
PR & Communicatie

Amber.Brejaart@m-pact.nl
Communicatie@m-pact.nl
Tel: 053-3032810 (ma t/m do)

Jorgos Even
M-Pact 
Volksuniversiteit Enschede
PR & Communicatie

jorgos.even@m-pact.nl
communicatie@vuenschede.nl
Tel: 053 - 3032805

Noa Snijder
M-Pact 
PR & Communicatie ondersteuning
EVA coach

noa.snijder@m-pact.nl
Communicatie@m-pact.nl
Tel: 053-3032810

Office Support

Janet van Gemert
M-Pact Educatie
Office Support

j.vangemert@vuenschede.nl
Tel: 053 - 4323304

Emma Geerdink
M-Pact Vrijwilligers & Educatie
Office Support
Di & Woe - Vrijwilligers
Do & Vr - Educatie

Emma.Geerdink@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Cathy Vanhove
M-Pact Vrijwilligers
Receptie locatie Boulevard 1945
Backoffice & CRM

cathy.vanhove@m-pact.nl
Backoffice@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Jaap ter Braak
M-Pact Vrijwilligers
Backoffice

Jaap.terBraak@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Iemke Hansen
M-Pact Vrijwilligers
Backoffice

iemke.hansen@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Evelyn Althof
M-Pact Educatie
Vrijwilliger “Doe mee in Enschede”

doemee@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

Ahmed Raslan
M-Pact Educatie
Vrijwilliger “Doe mee in Enschede”

info@m-pact.nl
Tel: 053 - 4323304

ICT ondersteuning

Bernard Goedendorp
M-Pact Vrijwilligers
ICT

Bernard.Goedendorp@m-pact.nl
Tel: 053-3032813