Geef ouderen een beautyboost!
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.m-pact.nl/o/Zorggroep-Manna/activiteiten/Geef-ouderen-een-beautyboost/94581 om je aan te melden
Samenvatting
Helpen bij beautymomenten voor onze bewoners. Het draait vooral om liefde, warmte en een moment van ontspanning voor onze ouderen, die jij kan biedenUitgebreide omschrijving
Vind jij het fijn om anderen te verwennen met aandacht, een zachte handmassage of mooie gelakte nagels? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Op onze locatie De Wingerd organiseren we elke vrijdagmiddag een beautymoment voor onze bewoners. Op onze locatie De Cypressenhof is dit in overleg mogelijk. Het draait niet alleen om de beautyverzorging, maar vooral om liefde, warmte en een moment van ontspanning voor onze ouderen, die jij kan bieden.
Jij kunt het verschil maken! Of je nu graag nagels lakt, een handmassage geeft of een ander beauty-idee hebt. Wij staan open voor nieuwe ideeën. Het belangrijkste is dat jij het leuk én waardevol vindt om jouw tijd en aandacht vrijwillig te schenken aan onze bewoners.
Er zijn genoeg bewoners die uitkijken naar zo’n moment van oprechte aandacht en verwondering. Van handmassages (die jij natuurlijk eerst gaat leren) worden veel ouderen zelfs rustig. Wil jij bijdragen aan dit stukje geluk? Neem contact met ons op, we leren je graag kennen!